Her Bilgisayar İçin Gerekli Programlar[Arşiv]

sYSTEM PROTECT
Bilgisayarınızdaki en önemli sistem dosyalarını koruma altına alarak sistem korumanızı gerçekleştiren bu program aynı zamanda belirlediğiniz sizin için önemli olan dosyalarıda dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı koruma altına alıyor.

System Protect tamamen ücretsiz olan kullanımı kolay bir güvenlik yazılımı. Hem işletim sisteminizin stabilitesini sağlayan, aynı zamanda koruma özelliği gösteren bu program ile virüsler ve antivirus/antispware gibi programlar tarafından yapılan sistem zararlarını önleyebilir ayrıca bilgisayarınızı kullanan çocuklar ve diğer kişilerin yapabileceği istemsiz silme ve kaldırma işlemlerinide engelliyebilirsiniz.

Dosya ve sistem güvenliğinizi böyle bir ek güvenlik yazılımı ile daha sağlam hale getirmek isterseniz System Protect bu konuda en çok tercih edilen programlardan biri.

http://www.tamindir.com/program/18104/System_Protect.htm

EAX MOVİE CATALOG

Filmlerinizi kataloglamak, gerektiğinde aradığınız filmin bilgilerine rahatça ulaşabilmek artık çok kolay.

Programa eklediğiniz filmlerin yönetmen, oyuncu, senaryo yazarı,rating, resim, konu özeti gibi bilgilerini IMDB gibi sitelerden tek bir butona basarak alabilirsiniz. Yazıcıdan çıktı almak isterseniz, kullanıcı rapor tasarlama editörü ile dilediğiniz gibi rapor tasarlayabilirsiniz. DVD veya CD'lerinize birer medya numarası vererek kataloglayabilirsiniz. Tasarlanabilir, HTML arayüzü ile dilediğiniz stilde görünüm sağlayabilirsiniz. Programın ana menüsündeki hızlı arama ve gelişmiş arama modülleri ile aradiginiz filme çok çabuk bir şekilde ulasabilirsiniz.

Bitti mi? tabiki hayır, listenizdeki filmleri Excel, Html, Csv gibi diger formatlarina rahatça aktarabilirsiniz. Eklediginiz filmlerin ekran görüntülerini programin içinden media player vasıtasıyla alıp programın veritabanına kaydedebilirsiniz. Dinamik ****** yapısı ile html parse işlemlerinde kullanıcı arayüzlü ****** editörü ile dilediğiniz gibi ****** kodlarını optimize edebilirsiniz...

Eax Movie Catalog programının bazı özellikleri
Film bilgilerini IMDB gibi sitelerden tek bir butona basarak alın Bu HTML parse işlemini internetten sorgularken dinamik bir yapı kullanılmıştır. Bu sayede web sorgularındaki html taglarının değişmesi olasılığına karşın kullanıcı dilediği gibi anında ****** kodlarını optimize edebilir.İstenilen sitenin ****** kodunu yazarak, programın arama butonuna ekleyebilirsiniz Film bilgileri gösterim ekranınızı kendi stilinize göre oluşturun Programın ana menüsünde bulunan film bilgileri gösterim ekranı olarak html taslaklardan yararlanılmıştır. Bu sayede bir html editör yardımı ile istediğiniz gibi HTML taslakları oluşturabilirsiniz Veritabanınızdaki filmleri Excel,Html,Csv ve text formatlarına aktarın Arşivinizde bulunan filmleri istediğiniz alanı, istediğiniz kriterde excel gibi formatlara aktarabilirsiniz Film veritabanına eklediğiniz medyaların ekran görüntülerini, extra poster resimlerini kaydedin Dilerseniz filmlerinizin ekran görüntülerini Media Player vasıtası ile veritabanınıza kaydedebilirsiniz. Bunun yanında poster, afiş gibi extra resimleride ekleyebilirsiniz
Sistem Gereksinimleri:

Windows Vista, XP, 2000 (SP2) çalıştırabilen PC
300 MHz üzeri işlemci
128 MB RAM
10 MB boş disk alanı
Geniş bant internet bağlantısı: Kablo, DSL, en az 64 kbit/s up/downstream)

http://www.tamindir.com/program/18103/Eax_Movie_Catalog.htm

KLİP TV
Batman yerel radyo`su İstek FM tarafından geliştirilen program binlerce klip izlemenize olanak sağlarken, canlı tv, canlı radyo ve güncel haber yayını gibi ekstra özelliklerde bulunduruyor
 
http://www.tamindir.com/program/16699/Klip_TV.htm

CS WALL HACK

Counter Strike oyununda duvarların arkasından ateş edebilmenizi,rakibin sizi görmeden ona hamle yapabilmenizi sağlayan,oyunun hile yamasıdır.


Programın Kullanımı:

İlk olarak zipli olan dosyayı zip ten çıkartın.Zipten tek bir dosya çıkacak onun içini açın ve dosya içerisinde bulunan 'cdhack' dosyasını iki kere tıklayın.Böylelikle program aktif hale gelecektir.
Daha sonra oyuna girerek 'end' tuşuna basın.Bu işlem sayesinde wall açılmış olacak.Öldüğünüzde wall kapanır tekrar açmak için aynı işlemi tekrarlayın.Eğer 'end' tuşuna bastığınızda 'cheats allowed' yazısı karşınıza çıkarsa wall açık kullanılıyor demektir, 'cheats stope' yazısı var ise program kapalı demektir.Tekrar 'end' tuşuna basarak tekrar programı çalıştırabilirsiniz! Kaynak için tıklayın

Editörün Notu : Bu yama önceleri birçok serverda özellikle punkbuster ( hazır server modunda bulunan hile önleyici ) olmadan rahatlıkla kullanılmıştır.Yalnız hile önleyici yamalar çıktığı için eskisi gibi etkili olamamaktadır hatta hile yaması çoğu zaman işlememektedir.Hilenin yapıldığı anlaşıldığında serverlardan adminler tarafından veya otomatik olarak oyuncu atılmaktadır,oyuncunun server'lara girişi engellenmektedir.Bende bir oyuncu olarak şunu söyleyebilirimki,hile yapan oyuncular farkedilmekte ve hemen atılmaktadır.Bu tür hileler deneme ve hevesten öteye gitmemektedir,kalıcılık beklenmemelidir.Bizim size tavsiyemiz rekabeti artırıcı oyun tarzını seçmeniz ve bu tür hilelere başvurmamanız.


http://www.tamindir.com/program/14887/CS_Wall_Hack.htm

NERO 8
Nero 8, en yeni sürümüyle dijital dünyayı bilgisayarınıza getirmeye devam ediyor. Dünyanın en çok satan ve en çok kullanılan multimedya aracı ile dosyalarınızı organize etmek ve düzenlemek çok kolay. CD/DVD yazma konusunda en hızlı çözüm olan Nero yepyeni ve şık arayüzü ve kullanıcı dostu araçları ile projelerinizi hazırlarken hem zevk almanızı hemde eğlenmenizi sağlayarak tam anlamıyla bir çözüm oluşturuyor

http://www.tamindir.com/program/11826/Nero.htm

ARES
Dünya üzerinde en çok tercih edilen dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında gelen ücretsiz Ares sizlere sınırsız paylaşımlar yapmanızı sağlıyor.

Açık kaynak kodlu bir dosya paylaşım programı olan Ares kendi ağı üzerinden kullanıcılara birbirlerine bağlanabilmelerini ve sanal bir bağ kurmalarını hedefleyerek çalışan bir sistem. Yazılım son güncellemeleriyle BitTorrent protokol desteği, Shoutcast radyo istasyonları gibi bir çok yeni özellikte barındırıyor. Ares ile kendi kanalınızı oluşturabilir veya hazır chat odalarına girerek yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz.


http://www.tamindir.com/program/3558/Ares.htm

TELEFON NO SORGULA

Telefon numarası yazıyoruz alan kodu hariç öreneğin 6632203 program türkiyedeki bu numara örneklerini arıyor ve aşağıda kime ait olduğu bilgilerini veriyor. Çok önemli bir konu alan kodu yazmaya gerek yok. Bu program sadece Türk telekom telefon numaralarını yani sabit hatlarla ilgili numaraları bulmaktadır. Gms operatörlerine ait numaralara işlem yapmamaktadır!

http://www.tamindir.com/program/9159/Telefon_No_Sorgula.htm

GTA SAN ANDREAS %100 SAVE

Büyük zevkle oynadığımız ve görevlerini bitirmek için saatlerimizi verdiğimiz Gta Sanandreas'i hiç zorlanmadan görevleri bitmiş halde oynamaya ne dersiniz?

Bu yama ile Gta Sanandreas görevleri %100 bitmiş duruma gelmektedir, yani bir anlamda San andreasın bitirilmiş save dosyasıdır...

http://www.tamindir.com/program/4972/GTA_San_Andreas_%25100_Save.htm

CamFrog Video Chat

En iyi yeni canlı webcam chat topluluğu.

• Canlı webcam chat odalarına katılın veya kendi odanızı ücretsiz olarak oluşturun.
• Hızlı görüntü aktarımı ve süper ses kalitesi.
• Camfrog güvenlik duvarları, routerlar ve wireless ağlarda çalışabilir.
• Canlı webcam kullanıcısı fotoğraf klasörü ile yeni insanlarla tanışmak çok kolay hale geliyor.
• Camfrogu hemen edinin ve multi-kullanıcı video konferanslarına hemen katılın.

Son versiyonu ile multimedia eklentileri ve anlık mesajlaşma (IM) eklentileri eklenen program gittikçe dünya üzerindeki kullanıcı sayısını arttırıyor. Aynı zamanda kişisel durum özelliği ve yeni chat odası kategorileride eklenmiş bulunuyor

http://www.tamindir.com/program/13025/Camfrog_Video_Chat.htm
 
ANTİBAN V1.2
Birçoğumuzun problemi olan forumtr.com, megaupload.com ve birçok mp-3, müzik vs. sitesine giremiyorduk fakat bundan sonra rahatlıkla girebileceğiz. Anti-Ban programı ile sadece sitenin adresini programa ekleyerek siteye girebileceksiniz üstelik siteyi ekledikten sonra birdaha programa ihtiyacınız kalmıyor ve eskisinden dahada hızlanıyor ! ! !
Programın özellikleri;

Sadece sitenin adresini ekleyip kolayca sitenin engelini kaldırabilme

Programı sildikten sonra veya kapattıktan sonra eklediğiniz sitelere programa ihtiyacınız olmadan girebilme

Eklemiş olduğunuz sitelere eskisinden daha hızlı ve sorunsuz girebilme

Normal siteleri ekleyerek eskinden daha hızlı ve sorunsuz girebilme

http://www.tamindir.com/program/14638/Anti-Ban_v1.2.htm

KORSAN TV
Açıklama:
Korsan Tv, Tv kartına gerek duymadan internet üzerinden canlı olarak yerli televizyon kanallarını izlemenizi sağlar. Ayrıca yerli radyo istasyonları ve benzeri yazılımlardan farklı olarak popüler ve yeni yerli sinemaları izleme imkanı vererek tv, radyo ve sinema keyfini bir arada yaşatan yegane multimedya yazılımıdır. ADSL 256 Kbps veya üstündeki internet bağlantısıyla bu multimedya keyfini yaşayabilirsiniz.

http://www.tamindir.com/program/6008/Korsan_Tv_1.7.htm

GOOGLE EARTH:http://www.inndir.com/Google_Earth-30033p.html
WARROCK:http://www.inndir.com/program.php?id=41397 -OYUN SUPER)

Windows Vista Service Pack 1
Windows Vista Service Pack 1 final sürümü sonunda yayınlandı. Bu paketi Vista'nıza kurarak işletim sisteminizi daha hızlı çalıştırabilirsiniz. Donanımınızla da daha uyumlu bir işletim sistemine sahip olmak istiyorsanız bu servis paketini kurmanızı tavsiye ederiz.

İlk bakışta göze çarpan bir değişiklik olmadığını belirtmek gerek. En azından son kullanıcı açısından görsel bir değişiklik olmadığını belirtmek gerek. SP 1 ince ayarları kapağın altında yapılmış durumda. Bu sayede de bilgisayarınız artık daha güvenilir ve sağlam. Yani daha az sistem çökmesi olacak. Ve donanımınızla artık çok daha uyumlu çalışacak şekilde düzenlemeler de getirilmiş. Ayrıca yazılımlar için de artık daha uygun hale gelmiş. Microsoft bütün bu değişikliklerin yanında güvenlik güncellemelerini de unutmamış.

Vista'nızı daha verimli kullanmak istiyorsanız bu servis paketini kullanmanızı öneririz.

Önemli! Windows Vista SP1'in ön versiyonunu kullanıyorsanız final sürümünü yüklemeniz için bu beta veya pre- versiyonunu öncelikle bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekli. Hatta Vista SP1 RC kullanıyorsanız, Windows Update bölümünde güncelleştirme için Vista SP1'i göremezsiz. Öncelikle bu RC(release candidate)’i kaldırmanız gerekli. Ardından yeni güncelleştirmeler için “Check for new updates” seçeneğini kullanarak SP1'i görebilirsiniz. Ardından yükleme için tüm adımları izleyin. Ve güncelleştirme bittikten sonra da sisteminizi yeniden başlatın.

Not: x64 Vista kullanan kullanıcılar program yükleme bilgisi bölümünden uyumlu versiyonu indirebilirler

http://www.tamindir.com/program/18096/Windows_Vista_Service_Pack_1.htm

msn checker
MSN Checker Sniffer, MSN konuşmalarını uzaktan görüntülemenize, engellemenize veya kaydetmenize yarayan bir programdır. Çocuklarınız MSN'de çok fazla zaman harcıyorsa veya tehlikeli konuşmalar yaptıklarını düşünüyorsanız, MSN Checker Sniffer bu konuşmaları bulmanız ve durdurmanız için size gerekli imkanı sağlamakta. Ve ayrıca tüm konuşma metinlerini HTML dosyaları şeklinde saklayarak görüntülemenize de olanak tanır. Kolay kullanımı ve tüm konuşmaları görüntüleme özelliği sayesinde uzaktan diğer bilgisayarlardaki konuşmaları görebilirsiniz. Ve kimse konuşmaların takip edildiğini, engellendiğini bilemez. Ve siz kapatmadan program durmaz.

Özellikleri:

Bütün MSN konuşmalarını LAN ağı sayesinde alabilir ve arşivleyebilir.
MSN konuşmalarını kaydetme ve engelleme imkanı.
Konuşmaları otomatik olarak gerçek zamanlı kaydeder.
HTML veya RTF dosyaları olarak kaydeder.
Eposta adresinize otomatik olarak konuşma metinlerini gönderir.
Şifre koruması vardır.
Bilgisayarın açılması ile konuşmaları almaya başlar.
Kolay, güvenilir ve güçlüdür.

http://www.tamindir.com/program/8533/Msn_Checker_Sniffer.htm

Maxthon 2
Maxthon web tarayıcısı tüm kullanıcılar için tasarlanmış güçlü bir sekmeli internet gezgini. Tüm temel gezinti fonksiyonlarının yanında Maxthon Browser sizlere internet sörf deneyiminizi geliştirecek bir çok zengin özellik sunuyor.


Maxthon 2 size rahat, eğlenceli ve kişisel web sörfü deneyimi yaşatacak tüm güzel özellikleri içererek geliyor. Son sürüm bilinen klasik sekmeli internet tarayıcısı olan Maxthon Browser 1.x'in güncellenmiş versiyonu. Eski sürümlere göre daha fazla benzersiz özelliklere sahip olan Maxthon 2 popup bloklayıcısı ve içerik filtresi desteği bulunduran Gelişmiş ADs Bloklayıcısı, internet üzerinden video/mp3 gibi dosyaların indirmenin en kolay hale getirildiği File sniffer gibi özelliklere sahip.

Web sayfalarında gezerken sadece yakalamak ve indirmek istediğiniz dosya türünü belirliyorsunuz ve tarayıcı sizin için gizli dosyaları bile buluyor.

Anti-Freeze
Sekmeli Gezinti Modu çıktığından ve Ajax Teknolojisinin websitelerinde kullanımının yaygınlaşmasından sonra yaygın bir şekilde gezinti sırasında tarayıcılarda donmalar yaşanmaya başlandı. Tarayıcınızı isterseniz [Test] bu adresten test edebilirsiniz. Maxthon'un geliştirdiği teknoloji ve bu yepyeni özelliği ile artık bu problem çözülmüş bulunuyor ve internet sörfü daha akıcı bir şekil alıyor.

http://www.tamindir.com/program/3637/Maxthon_2.htm
TC KİMLİK NO YAZ ADRES BUL!
TC kimlik Numarasını girerek kimin nerede yaşadığını öğrenmek istemez miydiniz? Bu program ile bunu artık yapabilirsiniz. İstediğiniz kişinin TC Kimlik Numarasını girerek ve resimdeki güvenlik kodunu girerek istediğiniz kişinin nerede oturduğunu çok rahatlıkla görebilirsiniz.

Kullanım:

18 yaşından küçük kişilerin TC Kimlik Numaraları yardımı ile adreslerini bulamazsınız.
Seçmen kaydı olmayan kişilerin bu program ile adreslerini bulamazsınız.
Program internete bağlı olarak çalışmalıdır.

Program seçmen kayıtlarından kişilerin ikamet ettikleri adresleri çıkartıyor. Programı kullanırken tek yapmanız gereken TC Kimlik Numarasını girmek ve resim güvenlik kodunu girmek.
http://www.tamindir.com/program/18141/TC_Kimlik_No_Yaz_Adres_Bul.htm

GOM PLAYER
GOM Player, ücretsiz olmasına rağmen harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oynatıcısı. Bir çoklu ortam oynatıcısında aradığınız hemen her özellik GOM Player'da var. Ayrıca her özelliğini ayrıntılı bir şekilde kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Skin (Tema) desteğine de sahip olan yazılım, sistem kaynaklarınızı sömürmüyor. Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec paketleri kurmanıza gerek kalmıyor. Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

Programın Genel Özellikleri:

GOM Player, sorunsuz bir alt yazı desteği sunuyor. Senkronizasyon konusunda ise çok başarılı. İçerisinde alt yazıları düzenleyebileceğiniz, yeniden senkronize edebileceğiniz ayrı bir bölümü var. Böylece ek bir alt yazı editörü kurmanıza gerek bırakmıyor.
Eğer yüksek çözünürlüklü bir film, bilgisayarınızı çok zorluyorsa, filmin kalitesini GOM Player ile gerçek zamanda düşürerek akıcı bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Yine gerçek zamanda video üzerine efektler uygulayabiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz an filmdeki bir sahneyi resim olarak kayıt edebiliyorsunuz.
Ses konusunda da oldukça esnek davranan GOM Player, ekolayzır desteği sunuyor. Sesi az çıkan filmlerin, seslerinin normal düzeye çıkarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha kaliteli ses alabilmek için Winamp'ın eklentilerini kullanabilir, gerçek zamanda ses üzerine efektler de verebilirsiniz.
Yeni! Güncellenmeye devam eden ve her gün geliştirilen GOM Player, Quick Play Mode (Hızlı Oynatma Modu) olarak adlandırılan yeni özelliği ile DXVA donanım hızlandırmasını aktif hale getiriyor ve high definition (HD) video dosyalarının kusursuz oynatımı konusunda sizlere yardımcı oluyor.

GOM Playerı Türkçe hale getirmek istiyorsanız buraya tıklayarak gereken dosyayı indirebilirsiniz.

GOM Player'ınıza skin indirmek istiyorsanız bu adresi kullanabilirsiniz.

http://www.tamindir.com/program/13263/GOM_Player.htm

UNISTALL TOOL
Bilgisayarınıza yüklediğiniz ama silmek isteyipte silemediğiniz yazılımları veya güncellemeleri Uninstall Tool ile sisteminizden kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Sisteminizde yüklü olan yazılımları Uninstall Tool bunları saniyeler içinde bularak size gösterir. Aynı şekilde yükül olan güncellemeleride gösterme özelliği var.

Yazılımın Bazı Önemli Özellikleri;

Yaptığı aramalarda çıkan sonuçları kategoriler halinde toplar.
Kurulu olan programlar hakkında bilgileri gösterebilme.
Kaldırılmak istenen yazılım hakkında bilgi verebilme.
Sizin göremediğiniz gizli dosyaları bulup gösterebilme.
Eklenen yeni özellikler:

Sistem başlangıcında çalışma yapısı güncellendi
Son zamanlarda kullanılan programları listelemede uygulamalar genişletildi

http://www.tamindir.com/program/8561/Uninstall_Tool_2.2.1.htm

GOLAKS ONAR
ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI:

Programlama yapan arkadaşlar için ideal bir Paradox (programlarınızda yazdığınız verileri depolayan alanlar) veritabanındaki index kopmaları ve veri bozulmalarını onaran başarılı uygulama. Dizine göre veri araması ve onarımı yapmakta mümkün. Paradox veritabanı kullanan kişilerde bulunması gereken bir program.
http://www.tamindir.com/program/15206/Golaks_Onar.htm

WİNSOCK XP FİX
Hemen her bilgisayar kullanıcısı firewall, spyware ya da P2P paylaşım yazılımlarını kullanıyordur. Kimi zaman güvenliği arttırmak kimi zaman da sadece denemek için kurup kullanılan bu yazılımlar işletim sisteminizin ayarlarını kendilerine göre değiştirmekten geri kalmazlar.

Genelde de denedikten sonra kaldırdığınız yazılımlar özelleştirdikleri ayarları eski haline getirmezler. İşte WinSock XP tam da böylesi zamanlarda devreye giren bir düzenleme yazılımı. Yazılım ile her türlü internet tabanlı ayarınızı eski haline getirebilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece bu ücretsiz küçük programı çalıştırmak ve "fix" işlemini başlatmaktan ibaret

http://www.tamindir.com/program/18095/WinSock_XP_Fix.htm

TROJAN REMOVER 6.6.7
Trojan Remover 6.6.7,  Simply Sup'un üretmiş olduğu serinin son sürümüdür.

Trojan Remover, bilgisayarınıza giren ve hackerlar'ın sisteminizi kontrol etmesini sağlayan zararlı virüsleri temizliyor ve sizi sanal tehlikelerden kurtarıyor. Veritabanında 6300'ün üzerinde ve devamlı güncellenen trojan kayıtlı.

En son çıkan sanal tehlikelere karşı üstünlük sağlaması ve kendini devamlı güncelleyebilmesi kullanıcıları için büyük bir avantaj sağlıyor, hızlı tarayıcısı ise kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

* Program her bilgisayar açılışında otomatikman hızlı bir tarama yapmaktadır.
http://www.tamindir.com/program/5699/Trojan_Remover.htm

SPY EMERGENCY
Spy Emergency hızlı tarama yapısı ve güvenli kaldırmasıyla diğer anti-casus yazılımlarından ayrılır. Spy Emergency'in tarafından taranılabilip silinen ögeler ;

Casus yazılım(spyware)
Reklam yazılımı(adware)
Malware
Giriş Sayfasını Degistiriciler
Uzaktan Yönetim Araçları
Çeviriciler(dialer)
Basılan Klavye Düğmelerini Algılayan Yazılımları(Keylogger)
Trojanlar
Araç Çubukları
Veri Çalan Yazılımlar
ActiveX Birlesenleri
Desteklediği diller arasında Türkçe seçeneği bulunmaktadır

http://www.tamindir.com/program/6159/Spy_Emergency.htm

RESİM ŞİFRELE
Program Giresun Merkez Endüstri Meslek Lisesi öğrenci tarafından hazırlanmış bir tür şifreleme programıdır. Resimlerin içerisine gizli yazılar konulabilmektir.

Programın amacı ;

Resmin içersine resmin kalitesini ,boyutunu değiştirmeden yazı gizlemektir.

Programın kullanımı:
Resme yazı gizle butonuna tıklayın. Açılan pencerede resim aç butonunu tıklayarak bir resim açın. İstediğiniz yazıyı yazarak metin onay butonunu tıklayın. Sonra metin gizle butonunu tıklayın. Ve resim kaydet butonunu tıklayarak resmi yazı gizli şekilde kaydedin.

Resimden yazı okumak için ; resimden yazı oku butonunu tıklayın. Açılan pencerede resim aç butonunu tıklayarak resim açın. Resimden yazıyı oku butonunu tıklayarak yazıyı okuyabilirsiniz. Gizlemiş olduğunuz yazı yan taraftaki yazı kutusunda görülecektir.

http://www.tamindir.com/program/18177/Resim_Sifrele.htm

Advanced File Lock
Advanced File Lock ile artık kimse özel dosyalarınıza giremeyecek ve sizin izniniz dışında kimse dosyalarınızı karıştıramayacak.

Advanced File Lock istediğiniz dosya veya programı kilitleyerek, dosyaya şifre koyar ve girilmeye çalışıldığında parola sorar.

İstediğiniz dosyayı kilitleyebilir ve istediğiniz kadar da dosya kilitlemesi yapabilirsiniz.

http://www.tamindir.com/program/15462/Advanced_File_Lock.htm

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !